قیمت و خرید تجهیزات پزشکی

02188980794

09128571607

قیمت خرید بیکس رسیور و جای پنبه استیل پزشکی

ظروف استیل بیمارستانی 
بیکس پزشکی 

ابزاری است از جنس استیل که جهت قرار دادن باندها و پنبه مورد استفاده قرار میگیرد.این دستگاه دارای دریچه ای برای استریل کردن دستگاه در اتوکلاو میباشد.بیکس های پزشکی در چهار اندازه خیلی بزرگ، بزرگ، متوسط و کوچک ساخته میشوند.این ابزار پزشکی با برند ها و قیمت های مختلف در بازار موجود میباشد.


گالی پات

ظروف گردی است که معمولاً برای قرار دادن پنبه های آغشته به بتادین که جهت ضد عفونی کردن به کار میرود، ساخته می‌شوند.این ظروف از جنس استیل،پلاستیک و... ساخته میشوند که معمولاً در انواع چندبار مصرف و یکبار مصرف در محیط های بیمارستانی، دندانپزشکی،آزمایشگاه و اتاق عمل کاربرد دارند.

رسیور پزشکی

ابزاری است لوبیایی شکل که معمولاً از جنس پلی پروپیلن که در بیمارستان ها، مراکز درمانی و دندانپزشکی جهت قرار دادن ضایعات استفاده میشود.معمولاً ظرفیت آن پانصد سی سی میباشد.

جای پنبه الکل استیل بیمارستانی ضد زنگ

معمولا برای قرار دادن پنبه گلوله شده کاربرد دارد که درب دار و فنر دار میباشد و از جنس استیل ضد زنگ ساخته میشود.کوچکترین نوع آن سه در سه سانتی متر و انواع بزرگ آن در ابعاد دو لیتری در بازار موجود میباشد.

قیمت خرید انواع بیکس رسیور و گالی پات

جهت اطلاع از انواع ظروف بیمارستانی با کیفیت و استیل ضد زنگ با کارشناسان فروش ما در تماس باشید . تضمین بهترین قیمت ما حذف واسطه های تجهیزات پزشکی است .

خرید تجهیزات پزشکی

02188980794

09128571607

تمامی حقوق محفوظ است .