قیمت و خرید تجهیزات پزشکی

02188980794

09128571607

قیمت خرید تجهیزات هتلینگ ترالی بیمارستانی و 4 کشو اورژانس احیا

ترولی  بیمارستانی استیل

هرچند از دو قرن پیش از ترولی با عنوان ابزاری چرخ دار جهت حمل بار و مسافر استفاده میشده است، امروزه از این وسیله در ابعاد کوچک، در مراکز درمانی، بهداشتی، بیمارستان ها،خانه سالمندان و غیره استفاده میشود که با دو نوع از کاربردی ترین انواع آن اشاره میکنیم.


ترولی اورژانس - احیا 4 کشو

ترولی اورژانس معمولاً به صورت چهارکشویی ساخته میشود که هر کشو برای قرار دادن ابزار پزشکی خاصی مورد استفاده قرار میگیرد. معمولاً در کشوی اول برای دسترسی سریع تر داروها قرار میگیرند.
این ترولی ها در دو نوع یکی از جنس استیل(ضدزنگ)،با پایه سرم و جای کپسول اکسیژن ساخته میشود که معمولاً در دو رنگ سفید و قرمز وجود دارد.نوع دوم ترولی اورژانس از جنس فایبرگلاس میباشد که همزمان دارای جای سفتی باکس، جای دستگاه نوار قلب،جای کپسول اکسیژن میباشد.در کشوی اول این ترولی نیز جعبه دیوایدر (تقسیم کننده) برای جایگذاری دقیق داروها قرار داده شده است.این ترولی دارای ترمز ABS جهت ترولی و کشوها میباشد.


انواع ترالی بیمارستانی - ترالی پانسمان

 این ترولی در ابعادی به ارتفاع 90 سانتی متر طول 80 و عرض 50 سانتی متر برای مصارف اورژانس،اتاق احیا و اتاق عمل طراحی شده است.جنس آن استیل و دارای دو کشو در بالا است.و در کنار آن دو محل برای سطل زباله عادی و سطل زباله عفونی تعبیه شده است.از چهار چرخ آن دو چرخ آن ABS میباشد.

خرید تجهیزات پزشکی

02188980794

09128571607

تمامی حقوق محفوظ است .