قیمت و خرید تجهیزات پزشکی

02188980794

09128571607

قیمت خرید دستگاه اکسیژن ساز همراه

دستگاه اکسیژن ساز

باتوجه به سنگینی وزن کپسول اکسیژن، اجبار به شارژ و پر کردن مکرر آن و نیز آتش گرفتن گاه گاهی کپسول اکسیژن و سوختگی بیماران و...،متخصصین امر را بر آن داشته تا نسبت به ساخت دستگاه های جدید تولید اکسیژن، تحت عنوان اکسیژن ساز اقدام نمایند.این دستگاه ها با حداقل سه مزیت، سبکی دستگاه، کم صدایی و مصرف کمتر انرژی میروند تا به تدریج جایگزین کپسول های قدیمی گردند.این دستگاه های جدید که تحت عناوین اکسیژن ساز خانگی و پرتابل (قابل حمل) و...  تولید میشوند یکی از مهم ترین تجهیزات پزشکی برای تولید اکسیژن در بیماران قلبی و ریوی به شمار می‌روند.که اکسیژن محیط را از 20 درصد در هوای معمولی تا حد 96 درصد تغلیظ میکنند.دستگاه خانگی با چرخ هایی که در زیر آنها تعبیه شده اند، به راحتی قابلیت جا به جایی دارند،از طرفی لوله های اکسیژن آنها به اندازه کافی بلند است که اجازه تحرک راحت را به بیمار میدهند و میتوانند برای هر دقیقه 5 تا 10 لیتر و حتی بیشتر، اکسیژن مورد نیاز بیمار را تامین کنند.وجود مانومتر روی دستگاه، براحتی میزان اکسیژن مورد نیاز بیمار را طبق دستور پزشک تنظیم میکند.در قسمت خروجی اکسیژن ساز،لیوان مانومتر باعث مرطوب شدن اکسیژن ورودی بیمار میگردد. اکسیژن ساز خانگی در مدل های سه لیتری تا پنج، هفت، هشت و ده لیتر تولید اکسیژن در دقیقه ساخته شده اند.

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل - پرتابل

نوع دیگر دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه پرتابل است که جهت استفاده بیماران در بیرون از منزل ساخته شده اند.کوچکی دستگاه و وزن پایین آن حمل آن را در بیرون از منزل آسان و مجهز بودن آن به باتری شارژی، استفاده از آن را تسهیل بیشتری بخشیده است.

قیمت و خرید انواع اکسیژن ساز

در بازار ایران انواع اکسیژن ساز های تولید ایرانی، چینی، تایوانی، آمریکایی و...با برند و قیمت های مختلف عرضه میگردند که برای اطلاع از انواع و قیمت دستگاه ها میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید تجهیزات پزشکی

02188980794

09128571607

تمامی حقوق محفوظ است .