قیمت و خرید تجهیزات پزشکی

02188980794

09128571607

قیمت دستگاه رگ یاب خرید رگیاب اطفال بزرگسال

دستگاه رگ یاب چیست ؟

معمولا بعضی از ما داری پوستی با ضخامت هستیم که همین باعث میشود برای تزریق دچار مشکل شویم و به دلیل همین مشکل دستگاهایی وارد بازار شده که رگ یاب نام دارد . دستگاه رگیاب باعث میشود که بیمار در حین تزریق بخاطر پیدا نشدن رگ اذیت نشود این رگیاب با نور لیزری و مهندسی قوی باعث میشود بدون بستن گارو یا بیهوده سوراخ کردن دست بیمار باعث میشود از راه دور رگ بیمار نمایان شود تا پزشک بتواند به راحتی و کمتر از چند ثانیه تزریق را انجام دهد.

انواع رگ یاب اطفال و بزرگسال

دستگاه رگیاب در دو نوع وجود دارد اطفال و بزرگسال. تفاوت این دو نوع بخاطر این میباشد که بزرگسال بخاطر پوست ضخیم تر باید دستگاه قویتر باشد و به همین دلیل برای بزرگسال باید از دستگاه رگیاب بزرگسال قو ی تری استفاده کرد. اطفال و نوزادان چون دارای پوستی نازک هستن و راحت تر میشود رگ انها را گرفت پس با هزینه کمتر می توان دستگاه رگیاب اطفال کوچکتری تهیه کرد.قیمت رگیاب اطفال و بزرگسال با هم متفاوت هستش و قیمت ان بستگی به نوع دستگاه دارد.

رگ یاب تماسی و از راه دور - رگیاب لیزری

دستگاه رگیاب در دو نوع میباشد . یک نوع ان تماسی بوده .در نوع رگیاب تماسی دستگاه به صورت پرتابل بوده که استفاده از این دستگاه به اینصورت میباشد دستگاه رگیاب را روی محل رگ گیری گذاشته و با استفاده از نور لیزری ان رگ نمایان میشود و تزریق انجام میشود. قیمت خرید دستگاه رگیاب بسیار مناسب بوده و البته این دستگاه بیشتر برای اطفال استفاده میشود.و میتوان به راحتی در منزل بدون نیازبه پرستار میتوانید رگ گیری را انجام دهید.

دستگاه رگیاب از راه دور نیز به صورت لیزری بوده و احتیاجی نیست حتما به محل رگیری اتصال پیدا کند اینگونه دستگاهای رگیاب برای هر شخصی با هر پوستی مخصوصا ادمهای چاق بسیار مفید میباشد. پزشک از فاصله نیم متری میتواند دستگاه را روی محل تزریق نگه دارد و خیلی اسان و راحت تزریق را انجام دهد اینگونه دستگاه رگ یاب بیشتر برای دمانگاه ها و بیمارستانها استفاده میشود.علاوه بر کارکرد بسیار عالی این دستگاه قیمت خرید این دستگاه رگ یاب بسیار مناسب میباشد.

خرید و قیمت دستگاه رگ یاب

قیمت دستگاه رگ یاب بستگی به نوع دستگاه و اینگه رگیاب اطفال و یا رگیاب بزرگسال باشد دارد.برای خرید دستگاه رگیاب حتما نباید پزشک یا پرستار باشید افراد عادی نیز میتوانند از این دستگاه در منزل خود استفاده کنند. متاسفانه چون نمونه دستگاهای رگیاب در بازار کم بوده برخی همکاران از این موضوع استفاده کرده و دستگاهایی با کیفیت پایین و قیمت بالا به فروش میرسانن. شرکت صبح سلامت ایرانیان با تولید رگ یاب لیزری این امکان را به مشتریان میدهد که با کمترین هزینه در خرید دستگاه رگیاب بهترین و با کیفیت ترین دستگاه را به مشتریان خود عرضه کند.برای اطلاع از قیمت خرید دستگاه رگیاب با کارشناسان ما تماس حاصل نماید.

خرید تجهیزات پزشکی

02188980794

09128571607

تمامی حقوق محفوظ است .